Adwokat Kęty

Droga z Kęt do naszej siedziby to niecałe pół godziny.

Działalność kancelarii adwokackiej w okolicy miasta Kęty skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Doświadczenie, wysoka jakość obsługi, ogrom merytorycznej wiedzy oraz profesjonalizm to niektóre z cech, niezbędnych do osiągnięcia wysokiej skuteczności w zawodzie prawnika. Poszukujesz dobrego adwokata, który zapewni Ci kompleksową obsługę prawną, pomoc w konkretnej sprawie oraz przyjazną atmosferę, ograniczając tym samym stres, związany z koniecznością bliskiego spotkania z prawem? Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

Moja oferta

Jestem doświadczoną adwokatką, który legitymuje się nie tylko szeroką wiedzą, ale i doświadczeniem, zdobytym na salach sądowych. Zajmuję się prawną obsługą rozwodów, poradnictwem oraz reprezentowaniem stron w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego. Do moich kompetencji zaleczają się sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie, a także szeroko pojęte działania w zakresie prawa administracyjnego, kontraktowego i konsumenckiego. Realizuję zadania, związane z prawem nieruchomości, własności, praw rzeczowych, prawa spadkowego, gospodarczego i handlowego. Reprezentuję klientów w sprawach karnych. 

Dlaczego warto udać się do prawnika?

Styczność z przepisami prawa może wywołać stres, konsternację oraz zmniejszyć pewność siebie, niezbędną podczas formalnoprawnego dochodzenia swoich praw. Udaj się do adwokata, aby uzyskać poradę prawną, pomoc w sporządzeniu lub interpretacji dokumentacji prawnej, również w sytuacjach, gdy sytuacja wymaga reprezentowania w przewodzie sądowym. Swoja ofertę kieruję do klientów indywidualnych, których zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie w Kancelarii Adwokackiej Kęty. Oferuję kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, polegającą na regularnych, profesjonalnych czynnościach, związanych z doradztwem, przygotowywaniem umów oraz dokumentacji formowej oraz reprezentowanie firmy przed organami sądowymi, związkami zawodowymi, organizacjami państwowymi oraz ochrony pracy. 

Zapraszam do kontaktu również mieszkańców innych okolicznych miejscowości, m.in.: BabiceBieruń, BrzeszczeChełmek, ChrzanówLibiąż, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, czy Zator.