Adwokat Zator

Kancelaria Adwokacka w pobliżu miejscowości Zator świadczy usługi adwokackie oraz porady prawne. Zajmujemy się między innymi prawem spadkowym, karnym, gospodarczym i handlowym, prowadzimy także rozwody oraz sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Jesteśmy czynni pomimo epidemii i oferujemy odbywanie konsultacji prawnych. W razie takiego życzenia klienta możemy również udzielać pomocy prawnej w trybie zdalnym poprzez telefon, laptop, czy też tablet.

Adwokat Zator – profesjonalne usługi

Świadczymy kompleksową obsługę prawną nie tylko klientów prywatnych, ale także różnego rodzaju firm. Jesteśmy doceniani za dużą dozę profesjonalizmu oraz doświadczenie i odpowiedzialność. Wychodzimy naprzeciw wszelkim problemom klientów oraz staramy się zaproponować kreatywne rozwiązanie nietypowych problemów. Usługi naszej kancelarii obejmują nie tylko porady prawne, ale również reprezentację przed sądem, czy też obsługę przedsiębiorców.

Pomoc prawna na najwyższym poziomie

Nasza kancelaria stanowi wsparcie dla klientów w realizacji uprawnień, które wynikają z wielu ustaw. W imieniu klientów składamy odpowiednie wnioski o przyznanie świadczeń oraz udzielamy prawnego wsparcia nie tylko konsumentom, ale także przedsiębiorcom w trakcie trwania postępowania. W przypadku spraw karnych występujemy jako obrońcy, pomagamy pokrzywdzonym przestępstwami w ochronie ich praw oraz wykonujemy wszelkie czynności obrończe nie tylko w postępowaniu przygotowawczym, które jest prowadzone przez policję, CBD, ABW, czy też prokuraturę, ale także w trakcie postępowanie sądowego. Często pomagamy również dłużnikom w ochronie ich interesów oraz zabezpieczaniu ich nie tylko w trakcie postępowania sądowego, ale także podczas windykacji. Staramy się działać szybko i sprawnie w celu jak najszybszego zakończenia postępowania egzekucyjnego.

Zapraszam do kontaktu również mieszkańców innych okolicznych miejscowości, m.in.: BabiceBieruń, BrzeszczeChełmek, ChrzanówKętyLibiąż, Osiek, Polanka Wielka, czy Przeciszów.