Adwokat Bieruń

Z Bierunia do naszej siedziby dojedziesz w około 20 minut.

Wysoka jakość obsługi prawnej wiąże się z szeroką wiedzą oraz doświadczeniem, zdobytym w praktyce, na sali sądowej. Kancelaria adwokacka w pobliżu miasta Bieruń to miejsce, w którym otrzymasz fachową pomoc prawną. Zapoznaj się z moja ofertą. Styczność z przepisami prawa nie musi oznaczać przykrej konieczności wielogodzinnego poszukiwania regulacji oraz interpretacji przepisów. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty, wykazującego się zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta. 

Kompleksowa obsługa prawna

Adwokat z wykształcenia oraz pasjonat wnikania w głąb przepisów prawnych oferuje kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Polecam swoje usługi w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, kontraktowego oraz konsumenckiego. Nie są mi obce regulacje z zakresu prawa administracyjnego oraz spadkowego. Oferuję pomoc prawną w zakresie prawa nieruchomości własności, prawa rzeczowego. Jestem do dyspozycji osób, przechodzących przez trudny czas rozwodu, separacji, ustalania rodzicielstwa oraz alimentów. Oferuję doradztwo oraz reprezentację w dziedzinie prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa karnego. Jestem do dyspozycji w godzinach otwarcia kancelarii oraz w nagłych przypadkach, pod numerem telefonu. 

Kancelaria adwokacka Bieruń – w czym mogę Ci pomóc?

Oferta kancelarii prawnej w Bieruniu adresowana jest do klientów indywidualnych, potrzebującej jednorazowej lub cyklicznej pomocy prawnej. Oferuję stałą współpracę z podmiotami gospodarczymi w zakresie obsługi prawnej spółek i przedsiębiorstw, potrzebujących pomocy w sporządzeniu dokumentacji między firmami, z pracownikami oraz reprezentowania przed jednostkami instytucjonalnymi. Działania doradcze mogą mieć charakter zdalny lub osobisty. Zajmuję się wsparciem prawnym przedsiębiorców w sporach z pracownikami oraz reprezentowaniem pracowników w przypadku ubiegania się o odszkodowanie. Jako osoba, zaangażowana, systematyczna terminowa oraz wykazuję się empatią oraz wysoką kulturą osobistą. Zapraszam do kontaktu. 

Zapraszam do kontaktu również mieszkańców innych okolicznych miejscowości, m.in.: BabiceBrzeszczeChełmek, ChrzanówKętyLibiąż, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, czy Zator.