O mnie

Joanna Pieczka jest specjalistą w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym problematyki prawa nieruchomości, prawa spadkowego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego, obejmującego sprawy rozwodowe i alimentacyjne.

Członek Izby Adwokackiej w Krakowie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację adwokacką odbyła w Krakowie, pod patronatem adwokat Krystyny Kuklewicz.

W trakcie aplikacji współpracowała z renomowanymi kancelariami prowadzącymi obsługę prawną podmiotów gospodarczych, a także z poważanymi kancelariami karnistycznymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku usług prawniczych adwokat Joanna Pieczka jest specjalistą w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym problematyki prawa nieruchomości, prawa spadkowego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego, obejmującego sprawy rozwodowe i alimentacyjne.

Od 2014r. współpracuje z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu prowadząc wykłady z przedmiotu podstawy prawa cywilnego. Posługuje się językiem angielskim.