Adwokat Brzeszcze

Nasza kancelaria adwokacka w pobliżu miasta Brzeszcze świadczy kompleksową obsługę osób fizycznych, osób prawnych oraz przedsiębiorstw i spółek prawa handlowego. Zasięgiem działalności nasza kancelaria obejmuje głównie zachodni obszar województwa małopolskiego. Kancelaria wnosi wiedzę i doświadczenie biznesowe do sprawnego poruszania się po przeszkodach prawnych, regulacyjnych i transakcyjnych, z jakimi borykają się dziś klienci.

Dlaczego Adwokat Brzeszcze?


To, co wyróżnia naszą kancelarię, to ludzie, których reprezentujemy oraz ci, z którymi współpracujemy. Nasi klienci nam ufają – rozmawiają z nami w pierwszej kolejności, bez obaw o czas i koszty. Nasza praktyka za każdym razem zapewnia wyjątkową wartość. W sporach sądowych traktujemy sprawy tak, jakby to nasze pieniądze były zagrożone. Z tego powodu prowadzimy klientów przez możliwości wczesnego rozwiązania i stosujemy praktyczne podejście do każdej sprawy. Jesteśmy przetestowani w boju, przygotowani na próby i doświadczeni tam, gdzie wymaga tego konkretny przypadek. Nasza kancelaria cechuje się również terminowością, czas naszych klientów jest dla nas na wagę złota.

Zakres działalności kancelarii adwokackiej Brzeszcze

Nasza kancelaria adwokacka zajmuje się wszystkimi sprawami w obrębie rozwodów, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa spadkowego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa nieruchomości, własności i prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa kontraktowego i konsumenckiego. Ponadto oferujemy kompleksową opiekę prawną nad sprawami o zadośćuczynienia i odszkodowania. Nasza kancelaria zajmuje się również sprawami z zakresu prawa karnego. Dodatkowo w ramach obsługi prawnej nasza kancelaria udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe oraz zajmuje się pełnomocnictwem w postępowaniach przygotowawczych, sądowych, administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych. 

Zachęcam do telefonicznej konsultacji z kancelarią, dzięki której można będzie ocenić jakie dokumenty bądź kroki należy poczynić w danej sprawie, co z pewnością przyśpieszy proces sprawy.

Zapraszam do kontaktu również mieszkańców innych okolicznych miejscowości, m.in.: BabiceBieruń, Chełmek, ChrzanówKętyLibiąż, Osiek, Polanka Wielka, Przeciszów, czy Zator.