Adwokat Polanka Wielka

Kancelaria adwokacka w pobliżu gminy Polanka Wielka funkcjonuje już od kilku lat zapewniając klientom terminowość, profesjonalizm oraz fachową pomoc. Jako adwokat zajmuję się sprawami związanymi z prawem rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym i handlowym, czy też administracyjnym. Moja kancelaria zapewnia swoim klientom pełną anonimowość nie tylko w trakcie obsługi prawnej, ale także po jej zakończeniu. Jako adwokat posiadam ogromne doświadczenie zdobywane przez lata swojej pracy. Dzięki temu prowadzę indywidualną praktykę adwokacką i występuję jako obrońca moich klientów. W swojej karierze zawodowej prowadzę sprawy związane również z prawem karnym, kontraktowym oraz konsumenckim. Specjalizuję się również w doradztwie z zakresu prawa gospodarczego i handlowego, prowadzę sprawy o zadośćuczynienie i odszkodowanie.

Doświadczenie i profesjonalizm

Jestem doświadczonym prawnikiem, który doskonale wie, że w przypadku wielu spraw sytuacja bywa dynamiczna. Często zdarza się, że wsparcie z mojej strony jest potrzebne w nieprzewidzianych momentach. Dokładam wszelkich starań, aby zawsze być pomocą dla klientów oraz do każdej sprawy podchodzę z indywidualnym podejściem. Doradzam klientom na każdym etapie sprawy oraz angażuję się w każde postępowanie.

Adwokat Polanka Wielka – usługi

Jestem niezależnym prawnikiem, jednakże w przypadku wielu spraw zdarza mi się współpracować z innymi prawnikami i doradcami podatkowymi. Dzięki temu pomoc, jaką świadczę moim klientom jest w pełni kompleksowa. Podczas współpracy z moimi klientami oraz współpracownikami stosuję umowy, dzięki której można mieć pewność co do wysokości stawek oraz rodzaju usług, jakie pełnię w przypadku danego postępowania. Stawki są zależne od konkretnego zlecenia i skomplikowania sprawy. Zawsze staram się także wziąć pod uwagę charakter sprawy oraz możliwości finansowe klienta.

Zapraszam do kontaktu również mieszkańców innych okolicznych miejscowości, m.in.: BabiceBieruń, BrzeszczeChełmek, ChrzanówKętyLibiąż, Osiek, Przeciszów, czy Zator.